Daniel Klein DK12044-6

ЦЕНА: 3.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12044-6

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Црна, Златна, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло