Daniel Klein DK12049-2

ЦЕНА: 3.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12049-2

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло