Daniel Klein DK12054-1

ЦЕНА: 2.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12054-1

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Сребрена, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови, минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло