Daniel Klein DK12055-7

ЦЕНА: 2.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12055-7

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Сребрена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло