Daniel Klein DK12095-6

ЦЕНА: 4.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12095-6

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Црна, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло