Daniel Klein DK12124-4

ЦЕНА: 4.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12124-4

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Портокалова, Сива

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди