Daniel Klein DK12134-2

ЦЕНА: 6.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12134-2

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Црна, Црвена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум