Daniel Klein DK12134-5

ЦЕНА: 5.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12134-5

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Црвена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум