Daniel Klein DK12145-2

ЦЕНА: 5.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12145-2

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Црна, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум