Daniel Klein DK12156-6

ЦЕНА: 5.090 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12156-6

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Бела, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум