Daniel Klein DK12207-4

ЦЕНА: 3.090 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12207-4

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло