Daniel Klein DK12210-1

ЦЕНА: 4.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12210-1

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум