Daniel Klein DK12210-5

ЦЕНА: 4.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12210-5

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум