ELIXA EL522-5535

ЦЕНА: 2.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

EL522-5535

БОЈА

Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик,