ESPRIT ESCO10461A X-POSURE

ЦЕНА: 1.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ESPRIT

МОДЕЛ

ESCO10461A X-POSURE

ГАРАНЦИЈА

2 год

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Сребро

БОЈА

Кафеава, Сребрена

Esprit

Часовниците како дел од брендот на ESPRIT се создадени во 1968 година.
ESPRIT создава модели изработени од висококвалитетни материјали и со посветено внимание на деталите.
Секое парче од часовникот покажува колку труд е вложено во изработката и дизајнот на истиот.
ESPRIT е бренд кој ги задоволува потребите и на најпребирливите купувачи.
90% од моделите на ESPRIT имаат куќиште од нерѓосувачки челик и се анти- алергиски и пријатни за носење.