ESRG91425A

ESPRIT ESRG91425A DIVERSITY GLAM

ЦЕНА: 5.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ESPRIT

МОДЕЛ

ESRG91425A DIVERSITY GLAM

ГАРАНЦИЈА

2 год

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Сребро

БОЈА

Сребрена

Esprit

Часовниците како дел од брендот на ESPRIT се создадени во 1968 година.
ESPRIT создава модели изработени од висококвалитетни материјали и со посветено внимание на деталите.
Секое парче од часовникот покажува колку труд е вложено во изработката и дизајнот на истиот.
ESPRIT е бренд кој ги задоволува потребите и на најпребирливите купувачи.
90% од моделите на ESPRIT имаат куќиште од нерѓосувачки челик и се анти- алергиски и пријатни за носење.