J670-2

Jaguar J670/2

ЦЕНА: 53.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

Jaguar

МОДЕЛ

J670-2

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Сафирно стакло

ФУНКЦИИ

Дата, Часови минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

10 ATM

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

БОЈА

Кафеава, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

Jaguar

Јагуар е швајцарски бренд на рачни часовници кој ги задоволува сите оние со префинет вкус. Часовниците од овој бренд се во постојана трка со современата технологија, па секоја генерација часовници е поделикатна и со поиновативен дизајн од претходната. Што се однесува до квалитетот и производството, 70-годишното постоење е уште еден доказ за успешноста.