LEE COOPER LC06282.130

ЦЕНА: 3.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LEE COOPER

МОДЕЛ

LC06282.130

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Сива, Златна

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM