LEE COOPER LC06427.451

ЦЕНА: 3.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LEE COOPER

МОДЕЛ

LC06427.451

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Црна, Златна

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM