LEE COOPER LC06537.330

ЦЕНА: 4.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LEE COOPER

МОДЕЛ

LC06537.330

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бела, Сребрена

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM