LEE COOPER LC06674.050

ЦЕНА: 6.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

LEE COOPER

МОДЕЛ

LC06674.050

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Портокалова, Црна

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM