LEE COOPER LC06690.551

ЦЕНА: 3.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

LEE COOPER

МОДЕЛ

LC06690.551

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа, Челик

БОЈА

Сребрена, Црна, Златна

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM