LEE COOPER LC06724.050

ЦЕНА: 5.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

LEE COOPER

МОДЕЛ

LC06724.050

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Црна

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM