LEE COOPER LC06724.330

ЦЕНА: 4.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LEE COOPER

МОДЕЛ

LC06724.330

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Портокалова, Сребрена

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM