LOTUS 18690-3

ЦЕНА: 9.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LOTUS

МОДЕЛ

18690-3

ГАРАНЦИЈА

2 год

КАТЕГОРИЈА

Класични, Модерни

СТАКЛО

Минерално

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM