LOTUS 18699-4

ЦЕНА: 5.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LOTUS

МОДЕЛ

18699-4

ГАРАНЦИЈА

2 год

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

СТАКЛО

Минерално

БОЈА

Сребрена, Црна, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM