LOTUS 18701-2

ЦЕНА: 6.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LOTUS

МОДЕЛ

18701-2

ГАРАНЦИЈА

2 год

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

СТАКЛО

Минерално

БОЈА

Сребрена, Розова

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM