LOTUS 18703-1

ЦЕНА: 7.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LOTUS

МОДЕЛ

18703-1

ГАРАНЦИЈА

2 год

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

СТАКЛО

Минерално

БОЈА

Сива, Златна, Розова

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM