LS13432-3

Lotus Style 13432/3

ЦЕНА: 2.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Lotus Style

МОДЕЛ

13432/3

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

БОЈА

Сребрена, Розова

Lotus

Lotus Style e успешна креација на динамичниот бренд LOTUS во светот на накитот.
Поголемиот дел од производите се изработени од хируршки (медицински) челик во целост или во комбинација со кожни или силиконски и пластични делови.
Најновиот тренд од LOTUS се прстените од нерѓосувачки челик.