Lotus Style 13462/2

ЦЕНА: 2.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Lotus Style

МОДЕЛ

13462/2

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

БОЈА

Сребрена, Црна

Lotus

Lotus Style e успешна креација на динамичниот бренд LOTUS во светот на накитот.
Поголемиот дел од производите се изработени од хируршки (медицински) челик во целост или во комбинација со кожни или силиконски и пластични делови.
Најновиот тренд од LOTUS се прстените од нерѓосувачки челик.