V220GMCLMC

OBAKU V220GMCLMC

ЦЕНА: 9.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V220GMCLMC

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

СТАКЛО

Минерално стакло

БОЈА

Сребрена, Црна, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

100 метри