POLO JW9069BR

ЦЕНА: 3.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

JW9069BR

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа, Челик