POLO SANTA BARBARA SB.13.1006.6

ЦЕНА: 6.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

POLO SANTA BARBARA

МОДЕЛ

SB.13.1006.6

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути