POLO SANTA BARBARA SB.14.1009.2

ЦЕНА: 7.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

POLO SANTA BARBARA

МОДЕЛ

SB.14.1009.2

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум