POLO SANTA BARBARA SB.8.1124.7

ЦЕНА: 7.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

POLO SANTA BARBARA

МОДЕЛ

SB.8.1124.7

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Бела, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум