USP174BR

POLO USPJ174BR

ЦЕНА: 2.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP174BR

БОЈА

Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик