USP4508ST

POLO USP4508ST

ЦЕНА: 12.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP4508ST

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Бела, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално