USP4525BL

POLO USP4525BL

ЦЕНА: 16.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP4525BL

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Златна, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Штоперица, Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално