USP4526RG

POLO USP4526RG

ЦЕНА: 16.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP4526RG

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Штоперица, Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално