USP4534RG

POLO USP4534RG

ЦЕНА: 11.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP4534RG

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално