USP4553GY

POLO USP4553GY

ЦЕНА: 13.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP4553GY

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Ден и Дата, Часови, минути и секунди

СТАКЛО

Минерално