USP4602GY

POLO USP4602GY

ЦЕНА: 9.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP4602GY

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално