USP4610SL

POLO USP4610SL

ЦЕНА: 5.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP4610SL

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално