USP4615BK

POLO USP4615BK

ЦЕНА: 6.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP4615BK

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Црна, Црвена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално