USP5419BL

POLO USP5419BL

ЦЕНА: 13.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5419BL

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Бакарна, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Циркони, Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови, минути и секунди

СТАКЛО

Минерално