usp5422st

POLO USP5422ST

ЦЕНА: 11.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5422ST

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Циркони, Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално