USP5467BL

POLO USP5467BL

ЦЕНА: 11.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5467BL

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Бакарна, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови, минути и секунди

СТАКЛО

Минерално