USP5551BK

POLO USP5551BK

ЦЕНА: 6.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5551BK

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди