USP5552RG

POLO USP5552RG

ЦЕНА: 6.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5552RG

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Бела, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди