USP5556ST

POLO USP5556ST

ЦЕНА: 6.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5556ST

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Кремаста, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди